Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase

Viktiga bekvämligheter

  • 125 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Läge

    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase med 2 sovrum, som vetter mot havet, ligger inom 3 km från Dhërmi Beach i Palasë. Den 125 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster och erbjuder biluthyrning.

    Gästerna kommer att bo ungefär 10 minuters bilfärd från Empire Beach Resort. Qafa e Llogorasë ligger cirka 3,1 km bort.

    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase erbjuder gästerna balkong och sitthörna, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en bidé, en separat toalett och en dusch i den här lägenheten. Dessutom finns det badrockar, badlakan och handdukar i badrummet.

    Boendet har ett komplett kök, utrustat med kylskåp och köksredskap för din bekvämlighet.

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 17:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00

    Rumsalternativ på Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase

    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase erbjuder gästerna balkong och sitthörna, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en bidé, en separat toalett och en dusch i den här lägenheten. Dessutom finns det badrockar, badlakan och handdukar i badrummet.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Natur bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Logotyp bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Exteriör bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Exteriör bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Kök bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Business bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Rum bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Rum bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Business bild Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase Människor bild
    Lägenhet

    Storlek: 125 m²

    Sängtyp: Queen size-säng eller tvilling-sängar

    Mer +

    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palases läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur många kvadratmeter är Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase?
      Storleken på Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase är 125 kvadratmeter.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Ana Maria'S Excellent Apartment Dhermi Palase